Pokaz najnowszej kolekcji Łukasza Jemioła na sezon wiosna-lato 2014 „Uczta dla zmysłów”.

2013-12-11

Pokaz najnowszej kolekcji Łukasza Jemioła na sezon wiosna-lato 2014 odbył się 9 grudnia 2013. Projektant zgromadził swoich gości w warszawskim studio ATM, aby mogli wziąć udział w pokazie, który przypominał prawdziwą ucztę dla zmysłów.

Sensualna kolekcja oddziałuje na wiele zmysłów, tak samo jak nowoczesne telefony HTC. Firma HTC była głównym partnerem technologicznym podczas tego pokazu.

2013.12.09 - HTC pokaz Łukasz Jemioł 12013.12.09 - HTC pokaz Łukasz Jemioł 22013.12.09 - HTC pokaz Łukasz Jemioł 3IMG_82012013.12.09 - HTC pokaz Łukasz Jemioł 4

Łukasz Jemioł zbudował niezwykły klimat, przyjemny dreszcz, który goście mogli odczuć już od pierwszych chwil. Zostali zaproszeni do tajemniczego, zacienionego miejsca, gdzie rozbrzmiewała muzyka budząca intensywne emocje, a w powietrzu unosiła się kwiatowa woń. W tej oprawie projektant przedstawił swoje nowe propozycje. Na wybiegu zaprezentowane zostały sylwetki zwiewne, bardzo kobiece, stworzone dla osób świadomych swej zmysłowości.

Barwy proponowane na nadchodzący sezon to niewątpliwie soczysta czerwień, klasyczna czerń , biel i beż oraz srebro i złoto. Kolor błyszczącego złota królował nie tylko w prezentowanych projektach – pojawił się również poza wybiegiem. Podczas pokazu odbyła się premiera nowego HTC ONE GOLD zaprezentowanego w dwóch wersjach HTC ONE GOLD w kolorze złotym i HTC ONE GOLD limited edition – pokryty 24 karatowym złotem, dostępny w Polsce zaledwie w 7 egzemplarzach. Telefon ten, podobnie jak kolekcja Łukasza Jemioła pobudza zmysły każdego, kto znajduje się w jego pobliżu. Zachwycający wygląd, subtelny kształt, delikatny lecz solidny materiał, słowem siła, energia i nowoczesność zaszyte mocnym ściegiem. Nic więc dziwnego, że model przyciągał spojrzenia fanów świata mody.