Doświadczenie i kontakty

O nas

Commfort Group powstała w 2008 roku jako firma doradcza specjalizująca się we wspieraniu działalności polskich i zagranicznych przedsiębiorstw w zakresie Marketingu i Public Relations.

Twórcą i pomysłodawcą firmy jest Katarzyna Dębicka, wieloletni ekspert w dziedzinie PR’u produktowego i life style’owego.

Gromadzone przez nasz zespół od lat doświadczenia, wynikające z realizacji trudnych projektów biznesowych, negocjacji, pozyskiwania klientów i kojarzenia ofert, to dziś zasoby Commfort Group, z których korzystają obecnie nasi klienci z sukcesem realizując swoje plany.

Misją naszej firmy jest stworzenie komfortu pracy zarówno pracownikom jak i klientom.

Głównym celem Commfort Group jest współdziałanie w grupie, gdyż tylko grupa może wspólnie, wiele dokonać. Siła i ambicja jednostek oraz wspólna motywacja zespołu, zapewnia stały rozwój naszych kompetencji zawodowych.

Wdrażamy politykę równych szans oraz prowadzimy działalnością charytatywną. Pomagamy słabszym, gdyż nie zgadzamy się na obojętność wobec ich wykluczenia społecznego.

WYRÓŻNIA NAS:

Jakość materiałów prasowych oparta głównie na merytoryce tematu, który nagłaśniamy co przekłada się na wysokie AVE.

Nasza skuteczność z docieraniem informacji o klientach do mediów, pozwala kontrolować budowany wizerunek.

Jesteśmy zawsze do dyspozycji klienta i dziennikarzy.

Otwartość naszego zespołu PR‘owców pozwala dostrzec nam zmieniającą się świadomość klientów i ich potrzeb. Stosujemy więcej kryteriów przy tworzeniu ofert niż tylko odpowiednia cena.

Uzyskaj wszystkie zalety
Poznaj nasze pierwszej jakości usługi