Nowe technologie i Commfort Group

2019-10-02

Nowe technologie w portfolio klientów Agencji PR Commfort Group. W październiku 2019 roku do grona klientów firmy dołączyła spółka z branży IT – SerwNet Sp. z o.o. Jest to producent i dystrybutor systemów ERP wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwem. Obszary wdrożeń to m.in. pełna księgowość, PIT, CIT, ZUS, JPK, VDEK oraz  SPLITPAIMENT i kadry. Stosowane nowe technologie i wysokiej klasy merytoryczna jakość oprogramowań sprawiają, że z usług tej firmy korzystają zarówno prywatne przedsiębiorstwa usługowe i produkcyjne jak również jednostki budżetowe oraz samorządowe.

Katarzyna Dębicka - nowe technologie

Katarzyna Dębicka CEO Commfort Group

Agencja PR Commfort Group zajmuje się relacjami z mediami oraz opracowaniem contentu do wydarzenia „Cyfryzacja podatkowa od teorii do praktyki.” Po stronie agencji PR za obsługę odpowiada zespół kierowany przez CEO Agencji, Panią Katarzynę Dębicką. Commfort Group została wybrana w ramach rekomendacji. Strony nie informują o pozostałych szczegółach współpracy.

SerwNet Sp. z o.o. z powodzeniem tworzy i wdraża systemy informatyczne dedykowane małym, średnim i dużym firmom. Rozwiązania te cieszą się dużą popularnością i to bez względu na branżę. Na potrzeby konkretnych firm z tego powodu rozwiązania te są „szyte na miarę”. Z pewnością taka elastyczność pozwala się rozwijać. Z dopasowanych produktów SerwNet, związanych z systemami do zarządzania przedsiębiorstwem, skorzystało już ponad 2000 klientów o różnorodnym profilu działalności.

INOFORMACJA PRASOWA [pobierz]

PUBLIKACJE: