2019-10-02

Nowe technologie i COMMFORT

Nowe technologie w portfolio klientów Agencji PR COMMFORT. W październiku 2019 roku do grona klientów firmy dołączyła spółka z branży IT – SerwNet Sp. z o.o. Jest to producent i dystrybutor systemów ERP wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwem. Obszary wdrożeń to m.in. pełna księgowość, PIT, CIT, ZUS, JPK, VDEK oraz  SPLITPAIMENT i kadry. Stosowane nowe technologie i wysokiej klasy merytoryczna jakość oprogramowań sprawiają, że z usług tej firmy korzystają zarówno prywatne przedsiębiorstwa usługowe i produkcyjne jak również jednostki budżetowe oraz samorządowe.

Katarzyna Dębicka - nowe technologie

Katarzyna Szulim CEO COMMFORT

Agencja PR COMMFORT zajmuje się relacjami z mediami oraz opracowaniem contentu do wydarzenia „Cyfryzacja podatkowa od teorii do praktyki.” Po stronie agencji PR za obsługę odpowiada zespół kierowany przez CEO Agencji, Panią Katarzynę Szulim. COMMFORT została wybrana w ramach rekomendacji. Strony nie informują o pozostałych szczegółach współpracy.

SerwNet Sp. z o.o. z powodzeniem tworzy i wdraża systemy informatyczne dedykowane małym, średnim i dużym firmom. Rozwiązania te cieszą się dużą popularnością i to bez względu na branżę. Na potrzeby konkretnych firm z tego powodu rozwiązania te są „szyte na miarę”. Z pewnością taka elastyczność pozwala się rozwijać. Z dopasowanych produktów SerwNet, związanych z systemami do zarządzania przedsiębiorstwem, skorzystało już ponad 2000 klientów o różnorodnym profilu działalności.

INOFORMACJA PRASOWA [pobierz]

PUBLIKACJE:

Share this post:
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

Inne realizacje