2015-09-11

Vitra dot Festival, czyli wiele wymiarów sztuki.

VITRA to lider światowego rynku mebli. 10 września szwajcarska firma zaprosiła na wieczór zaskakujących atrakcji dla entuzjastów wyrafinowanego designu. Komplementarne wydarzenia po raz pierwszy odbyły się w formule festiwalowej, łącząc najnowszą odsłonę showroom ’u, który mieści się przy ul. Burakowskiej 5/7 z premierą spektakularnej Instalacji zaprojektowanej dla Vitry przez Studio Rygalik, oraz prezentacją flagowego pojazdu marki premium DS. Automobiles. Agencja była odpowiedzialna za za ekspozycje samochodów DS oraz działania media relations we współpracy z Commfort Group.

VITRA (5)

Twórczość marki Vitra, którą można było podziwiać podczas wydarzenia, to przede wszystkim troska o detale, innowacyjne technologie produkcji i wyjątkowe wzornictwo. Produkty marki Vitra wpisują się na listę klasyków nie tylko ze względu na unikalne wzornictwo, lecz przede wszystkim z uwagi na zaangażowanie marki w planowanie przestrzeni mieszkalnych, biurowych czy nawet obiektów publicznych.

Jednym z elementów wieczoru była prezentacja flagowego modelu marki DS5. Ideały producenta samochodów, który stawia na wysoką jakość materiałów wykończeniowych oraz awangardowy design, doskonale harmonizują z myślą przewodnią firmy Vitra.

„Podoba mi się koncepcja marki DS, która chce pokazywać i promować swoje samochody w kontekście mody, architektury i sztuki. Mogę powiedzieć, że tworzymy razem sztukę i technologię” – powiedziała po wystawie projektantka mody Joanna Klimas.

VITRA (2)VITRA (4)VITRA (3)

Share this post:
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

Inne realizacje