Sabrina Pilewicz x HTC, EVVIVA L’ARTE

Sabrina Pilewicz
2015-03-19

Sabrina Pilewicz porywa nas w podróż po Sycylii. Modele sygnowane nazwą sycylijskich miast – SIRACUSA, PALERMO, MARINELLA, CORLEONE, MONDELLO to hołd dla sycylijskiej architektury, tradycji i mentalności mieszkańców wyspy. Sycylię odnajdziemy także w naturalnej kolorystyce wina marsala, głębi oceanu, niebiańskiej plaży, wulkanicznej ziemi, sycylijskiej nocy oraz drzewa palmowego. Wszystko to składa się na całą kolekcję torebek EVVIVA L’ARTE.

Każdy z pięciu modeli to przemyślana konstrukcja i idealna proporcja. Ta kolekcja to dialog linii i edytowalnych kształtów, które w ruchu zmieniają swój wymiar. Projektantka stworzyła torebki, w której linie pełnią funkcje nie tylko estetyczną, ale także konstrukcyjną. Tą linią rządzi logika, symetria i harmonia. Całej kolekcji przewodzi hasło Accessorize your life! Niech Twoje akcesoria będą piękne, niech mówią o Tobie, pokazują Twoje życie. Otaczaj się pięknymi przedmiotami codziennego użytku, które pozytywnie wpłyną na Twój nastrój!

Na szczególną uwagę wśród najnowszej kolekcji Sabriny Pilewicz zasługuje model CorleONE, #MESSAGEBAG. Ten model jest efektem nowo rozpoczętej współpracy Sabriny Pilewicz z marką HTC. Torebka dedykowana najnowszewmu smartfonowi HTC ONE (M9), który pojawił się na poskim rynku 12 marca 2015 roku.

CorleONE symbolizuje ducha nowoczesnej generacji kobiet, które sympatyzują z digitalnym światem, cenią sobie prawdziwe piękno i dbałość o detal. Kobiet dla których telefon, tak jak torebka, jest dopełnieniem stylu. Widoczny symbol koperty na froncie, to nie koperta papierowa. To koperta z wyświetlacza smartfona, oznaczająca krótką wiadomość tekstową, wysłaną albo otrzymaną. Żyjemy w świecie szybkich, krótkich komunikatów. CorleONE przyjęła pseudonim #messagebag, bo to torebka z przekazem. Torebka, która mówi: masz wiadomość! Jest pierwszy, specjalnie dedykowany model torebki dla miłośników nowoczesnych technologii.

HTC i Sabrina Pilewicz (2)