2013-08-17

PROJEKT TEATR WARSZAWA ROZPOCZYNA NOWY SEZON

W środę 18 września odbyła się w Hotelu Marriott konferencja prasowa, na której został zaprezentowany repertuar premier i cykli wydarzeń Projekt Teatr Warszawa. Założyciele teatru Agnieszka Kudelska i Robert Kudelski opowiedzieli o historii teatru, o tym co było grane do tej pory i co przedstawią w nowym sezonie. Zaproszeni aktorzy m.in.: Joanna Kurowska, Ewa Kasprzyk, Anna Korcz, Bartosz Żukowski, Olga Borys, Wojciech Majchrzak, Bartłomiej Kasprzykowski opowiedzieli o nowych premierach Projekt Teatr Warszawa.Love Boutique 2Guwernantki 1

W tym sezonie Projekt Teatr Warszawa szykuje sporą dawkę wyjątkowych wydarzeń początek sezonu to premiery w znakomitej obsadzie, m.in.: Desperatki – Anna Korcz, Joanna Kurowska, Bartosz Żukowski, Robert Kudelski. Frankie&Johnny – Olga Borys i Wojciech Majchrzak, Jędrusik i Villas na scenę – z brawurowymi kreacjami Joanny Kurowskiej i Ewy Kasprzyk oraz spektakl gościnny Pod niemieckimi łóżkami – Bartłomiej Kasprzykowski, Tamara Arciuch, Bartosz Opania.

Nowy sezon to również nowe muzyczne cykle – Mistrzowie Piosenki (m.in. Edyta Geppert, Ewa Bem, Alicja Majewska) – Muzyczny Projekt (m.in. Kasia Kowalska) – i Aktorskie Recitale (m.in. Hanna Śleszyńska, Marian Opania).

Projekt Teatr Warszawa zaprasza także dzieci i młodzież do udziału w całorocznym cyklu Projekt Warsztat Młodego Aktora, a pod koniec września na gościny spektakl Akademia Pana Kleksa.

Nie zabraknie również wyjątkowych wydarzeń takich jak charytatywny dzień z Fundacją Chustka i Projekt Teatr Warszawa. Dzień Chustki pamięci Joanny Sałygi to spektakl dla dzieci, spektakl dla dorosłych, pokazy filmów Szkoły Wajdy (w tym film Joanna), oraz imprezy towarzyszące.

Projekt Teatr Warszawa powstał w 2008 roku dzięki wspólnej pasji aktorskiego rodzeństwa Roberta i Agnieszki Kudelskich. Założyciele stworzyli teatr, skupiając się na najwyższej jakości wystawianych spektakli i koncertów. Począwszy od zapraszania do współpracy znanych i niezwykle utalentowanych artystów, a skończywszy na starannym doborze repertuaru, którego podstawą jest dobra literatura, tradycja teatralna przeplatana nowoczesnym spojrzeniem na sztukę.

Projekt Teatr Warszawa nigdy nie zapomina o oczekiwaniach publiczności, dlatego stara się za każdym w każdym sezonie zaskoczyć pomysłem i nowymi adaptacjami.

Zapraszamy na seans:

Share this post:
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

Inne realizacje