„Kapitalna Warszawa” koncert Lech Janerka i Les Tambours du Bronx.

„Kapitalna Warszawa”

Event na dziedzińcu Centrum Bankowo-Finansowego zainaugurowała projekt „kapitalna Warszawa”. Podczas koncertu, za którego realizację odpowiadała ARS Communication, zagrali Lech Janerka i Les Tambours du Bronx.

kw_1098kw_0356

„Kapitalna Warszawa” to nowa inicjatywa Giełdy Papierów Wartościowych adresowana do mieszkańców i gości stolicy. Jej celem jest propagowanie wiedzy o giełdzie i rynku kapitałowym, przybliżenie społeczeństwu jego funkcji, dużego znaczenia, jakie odgrywa w Europie oraz tego, jak pozytywny wizerunek rynku promuje samą Warszawę.

kw_0840

Projekt zadebiutował koncertem na dziedzińcu Centrum Bankowo-Finansowego, poprzedniej siedziby giełdy. Impreza zaczęła się od bardzo energetycznego występu Lecha Janerki, Drugą gwiazdą wieczoru był „Les Tamboroux du Bronx” – grupa siedemnastu francuskich muzyków grających na metalowych beczkach. Charakterystyczna dla ich występów energia, żywiołowość i mocne brzmienie przypadły do gustu zgromadzonej publiczności. A oprawa multimedialna powodowała, że wnętrze dziedzińca co chwilę zmieniało swój charakter. Na koniec artyści podziękowali publiczności za świetną atmosferę, rozdając instrumenty, na których grali.

Realizacja marzenia o Warszawie jako centrum finansowym naszego regionu Europy wymaga nie tylko sprawnego i godnego zaufania biznesu, wymaga też powszechnej znajomości i akceptacji społecznej dla rynku kapitałowego, stąd tak szeroko adresowana idea Kapitalnej Warszawy. Chciałbym, by inicjatywa ta zjednoczyła wszystkie podmioty polskiego rynku kapitałowego wokół tej ważnej dla nas idei promocji rynku i jego niezmiernie użytecznych funkcji oraz promocji Warszawy jako centrum kapitałowego – mówi Adam Maciejewski, prezes Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie i pomysłodawca projektu.

W koncercie, który odbył się 17 sierpnia, wzięło udział ok. 3,5 tys. osób. Event zrealizowała ARS Communication. Za obsługę medialną projektu odpowiada Commfort Group.