Paprocki & Brzozowski wspólnie z HTC na 13 urodzinowym pokazie kolekcji wiosna-lato 2014

Paprocki & Brzozowski
2013-11-29

Paprocki & Brzozowski prezentują nową kolekcję.

22 listopada 2013 roku w SOHO Factory odbył się pokaz nowej kolekcji Marcina Paprockiego i Mariusza Brzozowskiego. Uroczystość odbyła się pod hasłem „7 życzeń” i była jednocześnie okazją do świętowania 13 urodzin projektanckiego duetu.

IMG_0462IMG_0717IMG_9982IMG_0514 — kopiaHTC - Hold This Cat

Przepiękna kolekcja, konfetti, balony i tłum gości, a na szczycie wybiegu majestatyczny czarny kot z zawadiacko wywiniętym językiem i hipnotyzującym laserowym spojrzeniem w kolorze zielonym. To dedykacja od projektantów dla marki HTC, która była głównym partnerem technologicznym podczas tego pokazu.

Goście zgromadzeni w SOHO Factory obejrzeli najnowszy pokaz duetu. Sami projektanci na trzon kolekcji wskazują lata osiemdziesiąte i dziewięćdziesiąte, kiedy to właśnie dojrzewała ich estetyczna wrażliwość. Duet nie poprzestał jednak na tym – poszedł dalej i przekornie inspiracją całej uroczystości uczynił motywy, które na co dzień kojarzone z pechem są pomijane milczenie i unikane – czarny kot, pechowa trzynastka. Paprocki & Brzozowski odważnie zaklinali te znaki nadchodzącego nieszczęścia jako coś dla nich pomyślnego. Na zakończenie pokazu wystąpił zespół „Wanda i Banda”. Wykonanie utworu „Siedem życzeń” z popularnego serialu idealnie wpisało się w klimat uroczystości.

Podczas urodzinowej imprezy nie mogło zabraknąć słodkiego akcentu. Firma HTC, która z przyjemnością towarzyszyła projektanckiemu duetowi w celebrowaniu ich święta przygotowała specjalnie na tę okazję tort. Życzenia w imieniu firmy dalszych sukcesów, aby 7 życzeń spełniło się jak najszybciej a czarny kot z zielonymi oczami przyniósł szczęście w kolejnych latach projektantom w świecie mody i designu, złożyła Agata Cichowicz, Head of Marketing, HTC Poland.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z pokazu: