2014-11-08

HTC na gali Flesz Fashion Night.

6 listopada 2014 roku, już po raz kolejny odbyła się wielka Gala modowa „Flesz Fashion Night”. Tematem przewodnim wydarzenia była Symfonia. Podczas tego wyjątkowego wieczoru Teatr Wielki Opera Narodowa na kilka godzin zamienił się w scenę dla czołowych polskich projektantów, którzy zaprezentowali swoje kolekcje na nadchodzący sezon.

Głównym partnerem Gali była firma HTC, producent innowacyjnych i wielokrotnie nagradzanych urządzeń mobilnych. HTC dostrzega podobieństwa między modą a nowoczesną technologią dlatego po raz kolejny wspiera polskich projektantów i jest partnerem tego największego modowego wydarzenia.

Gośćmi honorowymi podczas Gali było dziesięciu najlepszych polskich projektantów wraz ze swoimi muzami, ikonami stylu, które zaprezentowały się w kreacjach haute couture, stworzonych specjalnie na ten szczególny wieczór. Wśród projektantów i ich muz pojawili się m.in.: Macieja Zienia i Anetę Kręglicką, Duet Paprocki & Brzozowski wraz z Pauliną Krupińską, Joannę Przetakiewicz z Kamilą Szczawińską, Bizuu i Martę Żmudę-Trzebiatowską, Łukasza Jemioła i Małgosię Sochę, Joannę i Natalię Klimas, MMC , Bohoboco oraz oczekiwany przez partnera gali, firmę HTC – projektant Tomaotomo z Omeną Mensah.

Joanna PrzetakiewiczFlash Fashin Night 2014 - pokaz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodatkowym elementem wieczoru, który uatrakcyjnił pokaz była wystawa zjawiskowych fotografii Piotra Stokłosy, na których zaprezentowano ikony stylu, muz projektantów w kreacjach uszytych specjalnie na Flesz Fashion Night. Nad stylizacjami czuwała Redaktor Naczelna Viva Moda Agnieszka Ścibior, która część zdjęć do relacji z pokazu wykonała aparatem z telefonu HTC One M8.

Podczas każdej edycji Flesz Fashion Night muzykę do pokazu przygotowują zespoły, będące nowymi odkryciami fonograficznymi w naszym kraju. Po zespole Kamp i Rebeka przyszedł czas na Polę Rise, charyzmatyczną i klimatyczną wokalistkę, która wystąpiła z akompaniamentem gitary elektrycznej i muzyki elektronicznej.

Po zakończeniu części artystycznej wszyscy goście mogli wziąć udział w specjalnie przygotowanym na tę okazję afterparty.

Więcej na: www.htc.com

 

Share this post:
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

Inne realizacje