HTC na wybiegu z BOHOBOCO

HTC na wybiegu z BOHOBOCO
2013-09-10

HTC na wybiegu razem z BOHOBOCO

9 września w Soho Factory odbył się długo oczekiwany pokaz najnowszej kolekcji duetu BOHOBOCO, zainspirowanej Paryżem lat czterdziestych i pięćdziesiątych. Kolekcja prezentowana była niczym seans filmowy w starym kinie do którego zaprosiło Gości HTC.  Były składane fotele, kinowy ekran i popcorn. Po raz pierwszy pokaz mody był swoistym performanc’em.

htc-bohoboco-invit

Design, który zachwyca

Kolekcja A/W duetu Kamil Owczarek i Michał Gilbert Lach to mieszanka dobrego stylu, minimalizmu i szyku w nowoczesnym wydaniu. Dokładnie te same cechy charakteryzują najnowszy model HTC One. BOHOBOCO i HTC to marki, którym przyświeca zasada tworzenia rzeczy wyjątkowych, wyznaczających nowe trendy, z zachowaniem najwyższych standardów wykonania.

Kolekcje Kamila i Michała zachwycają elegancją i ponadczasowym charakterem. Podobnie jest w przypadku smartfona HTC One, uhonorowanego przez EISA tytułem Najlepszy Zaawansowany Smartfon 2013/2014 roku za doskonale połączenie zaawansowanej technologii i perfekcyjnie dopracowanego designu. HTC One jest ulubionym gadżetem każdego wielbiciela nowości i mody – mówi Agata Cichowicz, Head of Marketing, HTC Poland.

Pokaz niczym w starym kinie

Zgaszone światła, cień śpiewającej artystki i atmosfera niczym w starym kinie, tak rozpoczął się pokaz najnowszej kolekcji BOHOBOCO. Modelkom wkraczającym na wybieg, towarzyszył zmysłowy głos Lany Del Rey. Tego wieczoru królowały sylwetki o prostych nowoczesnych krojach z geometrycznymi cięciami. Kolorami proponowanymi na jesień i zimę przez duet Michał Gilbert Lach i Kamil Owczarek, były szarości, biele, pudrowy róż oraz różne odcienie granatu i kobaltu. Projektanci zaprezentowali kreacje wieczorowe i dzienne. Pod koniec pokazu przyszedł czas na prezentację trzech, niezwykłych sukni ślubnych, które projektanci nierzadko przygotowują na indywidualne zamówienie.

Więcej na stronie: www.htc.com

_MG_7445