2014-06-04

Świętuj Wolność w Polsce i na świecie z Commfort Group.

Świętuj Wolność w Polsce i na świecie. W ramach całorocznych obchodów 25-lecia Wolności w całym kraju odbędą się różne inicjatywy dla uczczenia jubileuszowego roku. W obchody włączyły się środowiska polonijne, ambasady, konsulaty i Instytuty Polskie, które będą aktywnie promować sukces polskiej transformacji w ponad 120 miastach na całym świecie.

25 lat wolności

źródło: www.prezydent.pl

Jednym z takich wydarzeń przy udziale Commfort Group będzie odsłonięcie Memoriału Wolnego Słowa, który stanowi uhonorowanie dokonań tysięcy Polaków zaangażowanych w niezależny ruch wydawniczy w Polsce przed 1989 r. Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski objął budowę Memoriału Wolnego Słowa honorowym patronatem i 5 czerwca dokona uroczystego odsłonięcia Memoriału wraz z Panią Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy – Panią Hanną Gronkiewicz-Waltz.

Następnie w Pałacu Prezydenckim wręczy odznaczenia osobom, które przed 1989 rokiem zabiegały o polską wolność oraz tym, które dobrze ją przez ostatnie 25 lat zagospodarowywały w różnych dziedzinach życia.

Więcej informacji na stronie prezydent.pl

Fotorelacja z wydarzenia:


 

Share this post:
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

Inne realizacje