Stowarzyszenie Piękne Anioły i Commfort Group rozpoczynają kampanię społeczną

Stowarzyszenie Piękne Anioły i Commfort Group od 1 października 2014 roku rozpoczynają wspólną akcję charytatywną „Podziel się tym co masz”, której pomysłodawcą i twórcą jest założycielka Stowarzyszenia Pani Katarzyna Konewecka – Hołój. To dzięki jej zaangażowaniu i ogromnemu wkładowi pracy powstało już 18 pięknych, czystych pokoi dla dzieci z ubogich rodzin.

Podstawową ideą Stowarzyszenia Piękne Anioły jest dotarcie do najuboższych dzieci z całej Polski i przy zorganizowanych środkach finansowych wyremontować ich pokoje tak, aby miały swój świat, miejsce do którego zawsze będą chciały wracać, gdzie będą chciały się uczyć lub bawić z rówieśnikami.

„Nie chcemy zmieniać świata, tylko sprawić by Dziecko widziało ten świat w lepszych barwach. Wierzymy, że każdą firmę stać na przekazanie określonego procentu ze sprzedaży swojego produktu lub usługi na wyremontowanie pokoju dziecka, które mieszka gdzieś w Polsce bardzo często w trudnych  warunkach lokalowych.” – mówi Katarzyna Konewecka – Hołój  Prezes Stowarzyszenia Piękne Anioły.

Celem kampanii społecznej rozpoczętej z firmą PR’ową Commfort Group jest zapobieganie skutkom wychowania dzieci w niekorzystnych warunkach rodzinnych i środowiskowych oraz propagowanie idei samorządności lokalnej poprzez budowanie społeczeństwa obywatelskiego.

Dzięki tej kampanii chcemy obudzić w każdym z nas odruch pomocy, którego nie mamy nie dlatego że nie możemy pomóc, tylko dlatego że nie wiemy że ktoś tej pomocy w ogóle oczekuje. Liczymy, że Ośrodki Pomocy Społecznej, szkoły a na końcu firmy i darczyńcy zobaczą nas po tej kampanii  i będą wiedzieli, że można się do nas zwrócić jeśli zauważymy dziecko potrzebujące takiej pomocy.”  – powiedziała Katarzyna Dębicka, właścicielka firmy Commfort Group odpowiedzialnej5 za kontakt z mediami oraz za relacje z firmami, które mogą przyczynić się do powstania nie jednego takiego pokoju.

Szczegóły kampanii na witrynie Stowarzyszenia Piękne Anioły oraz na stronach naszego serwisu.