Targi Beauty & Wedding Days

Targi Beauty & Wedding Days

2019-08-31

Targi Beauty & Wedding Days z wielobarwnym pokazem indyjskiej mody ślubnej i działaniami komunikacyjnymi Agencji PR COMMFORT.

Za sprawą World ’s Stars Model Agency najważniejsze wydarzenie sezonu poświęcone tematyce ślubnej i kosmetycznej – targi Beauty & Wedding Days nabiorą jeszcze większego rozmachu i rozpromienią się feerią barw. Agencja organizuje w ramach tegorocznej edycji targów długo wyczekiwany casting, który uzupełniony zostanie zjawiskowym i niecodziennym pokazem indyjskich sukien ślubnych. Hafty, unikatowe zdobienia, kolorowe i zwiewne materiały, etniczna biżuteria, a przede wszystkim najpiękniejsze twarze modelek z World ’s Stars Model Agency to zapowiedź wyjątkowych doznań, dużej dawki emocji i inspiracji, na które już warto czekać.

Targi Beauty & Wedding Days

Targi Beauty & Wedding Days

Organizowane w podwarszawskim Nadarzynie, targi Beauty & Wedding Days to niepowtarzalna okazja do wymiany kontaktów biznesowych pomiędzy producentami kosmetyków, przedstawicielami branży modowej, kupcami a agencją modelek World ‘s Stars Model Agency, która jest częścią tego międzynarodowego przemysłu modowego. Dlatego podczas targów nie mogło zabraknąć typowego dla tej agencji odświeżającego spojrzenia na modę i modeling. Przekonać się będzie można o tym podczas pokazu indyjskich sukien ślubnych, w ramach którego zaprezentowanych zostanie aż 20 przepięknych sukien oraz 3 nie mniej efektowne garnitury. Dzięki fascynującej oprawie muzycznej rodem z Bollywood oraz fachowej opiece profesjonalistów o międzynarodowej renomie, będziemy świadkami show, który ma szansę stać się historycznym wydarzeniem tych targów.

O niespotykaną oprawę i najwyższą jakość pokazu zadbają między innymi: Paulina Sobota (Platinium Visage), Marika Lola Rybicka (Dior), Maciej Majzner, Mateusz Frycz, Paweł Sierakowski, grupa taneczna Kingi Mazalec.

Równie wielkim wydarzeniem, zwłaszcza dla adeptów modelingu, będzie casting, podczas którego World ‘s Stars Model Agency poszukiwać będzie nowych talentów. Dla kandydatów na modeli to niepowtarzalna szansa, by związać swoją przyszłości z agentami, którzy pochwalić się mogą licznymi sukcesami międzynarodowymi oraz wyróżniają się odważnym, kreatywnym i kompleksowym podejściem do zarządzania karierami swoich podopiecznych.