2018-10-31

MEDORA rozpoczęła współpracę PR z COMMFORT

MEDORA rozpoczęła współpracę PR z COMMFORT od października 2018. Firma MEDORA to producent odzieży medycznej. Jej ofertę stanowią uniformy medyczne dla kobiet i mężczyzn, których odbiorcą są kliniki medycyny estetycznej, gabinety stomatologiczne a także szpitale.

W ramach umowy agencja COMMFORT będzie prowadziła dla klienta działania media relations w oparciu o kontrakt ze znaną i cenioną projektantką mody Ewą Minge. Współpracę nawiązano w wyniku rekomendacji. Umowę podpisano na czas określony. Po stronie agencji za projekt odpowiedzialna jest Katarzyna Szulim, CEO firmy, a także Monika Chodak specjalista ds. PR.

MEDORAO marce MEDORA

Właściciel marki jest Ewa Małgorzata Wiertelak. Z branżą odzieży medycznej związana jest od 2001 roku, natomiast od 2006 roku działa pod marką „MEDORA – marka bardzo osobista”. Firma jest liderem w branży i od wielu lat sukcesywnie utrzymuje pozycję trendsettera. Jej odzież wykorzystywana jest w wielu produkcjach telewizyjnych, takich jak „Pierwsza Miłość”, „W rytmie serca”, „Diagnoza”, „Barwy Szczęścia”, a także w wielu komercyjnych reklamach i projektach. Marka ubiera najbardziej wymagających klientów sektora medycznego – szpitale, największe kliniki, a także prestiżowe placówki z branży medycyny estetycznej oraz stomatologii. Otrzymała wyróżnienie „Złota siódemka 2017 roku” w kategorii branża odzieżowa za kreowanie nowoczesnej, indywidualnej mody w dziedzinie odzieży medycznej.

Więcej na temat marki na stronie www.medora.pl oraz na profilu FB: www.facebook.com/medoraofficial/

Share this post:
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

Inne realizacje