TRUMPF Huettinger – Dzień Otwarty na zakończenie kampanii employer branding’owej.

TRUMPF Huettinger Commfort PR
2016-10-19

commfort-group-trumf-huettinger-6Dzień Otwarty w TRUMPF Huettinger już za nami.

15 października odbyło się wyjątkowe spotkanie mieszkańców Zielonki oraz okolic z nauką i technologią. Firma TRUMPF Huettinger po raz pierwszy zorganizowała dzień otwarty i zaprezentowała serce swojej firmy. Gośćmi honorowymi byli Burmistrz Miasta Zielonka oraz Wykładowcy z Politechniki Warszawskiej. W wydarzeniu wzięło udział blisko 830 osób.

Zielonka 17 października 2016 roku – Sobotni październikowy dzień (15.10.2016r.) był wypełniony mnóstwem atrakcji. Od godziny 10:00 na terenie firmy zbierały się grupy zainteresowanych osób. Każdy z odwiedzających chciał się dowiedzieć jak działa laser znakujący, system próżniowy czy działo elektromechaniczne. Na wejściu do budynków firmy zwiedzających witali organizatorzy. Każdy z uczestników dnia otwartego otrzymał informator a w nim agendę wydarzeń i atrakcji.

Najpopularniejszymi punktami na mapie odwiedzanych stoisk okazały się: prezentacje o generowaniu dużych mocy częstotliwości radiowych czy produkcji smart fonu, kącik naukowy gdzie można było zrobić doświadczenia z fizyki i chemii, drukowanie laserem znakującym – uczestnicy mogli na prezentach ufundowanych przez TRUMPF Huettinger wygrawerować swoje imię i nazwisko oraz pokazy drukowania 3D. Dla osób bardziej zaprzyjaźnionych z technologią, np. dla studentów, na terenie firmy odbywały się seminaria naukowe wykładowców Politechniki Warszawskiej.

„Jesteśmy bardzo mile zaskoczeni ilością osób, jaka w tym dniu odwiedziła naszą firmę. TRUMPF Huettinger prowadzi swoją działalność w Zielonce od ponad 20 lat ale po raz pierwszy zdecydowaliśmy się pokazać naszej lokalnej społeczności czym dokładnie firma się zajmuje. Sądzę, że większość osób dopiero teraz, po tym wydarzeniu będzie mogła zdecydowanie więcej powiedzieć o technologii i jej zastosowaniu w życiu codziennym. Mamy nadzieję, że takie spotkania staną się w przyszłości wydarzeniem cyklicznym w życiu firmy. Zależy nam aby osoby, które szukają pomysłu na swój rozwój zawodowo – naukowy wiedziały, że TRUMPF Huettinger tworzy elektronikę przyszłości. Dlatego wszystkich pasjonatów elektroniki zapraszamy do składania CV.”– powiedziała Bogusława Wróblewska, Szefowa Działu HR.

Jednym z ciekawszym momentów dla zwiedzających były wyścigi na czas gokartem oraz strefa relaksu z wirtualną rzeczywistością. Po przeżyciach technologicznych na każdego uczestnika dnia otwartego czekał gorący poczęstunek. Teren parkingu na ten jeden dzień zamienił się w przestrzeń cateringową, gdzie serwowano poczęstunek przy akompaniamencie miłej dla ucha muzyki.

GALERIA Z WYDARZENIA:

commfort-group-trumf-huettinger-1

commfort-group-trumf-huettinger-5

commfort-group-trumf-huettinger-4 commfort-group-trumf-huettinger-3 commfort-group-trumf-huettinger-2