2016-09-08

ZTE prezentuje nową ambasadorkę. Commfort PR wybrało OMENĘ MENSAH.

commfort-group-katarzyna-debicka-zte-blade-v7Agencja PR COMMFORT zorganizowało sesję zdjęciową dla marki ZTE z udziałem Omeny Mensah. Jej efekt będzie można zobaczyć już wkrótce w kampanii OOH, PR oraz w Social Mediach. Ambasadorka będzie promowała najnowszy smartfon Blade V7 Lite.

Oryginalna i charyzmatyczna osobowość telewizyjna. Nie tylko kobieta mediów, ale także businesswoman. Osoba o wielkim sercu, która od lat angażuje się w różne akcje charytatywne. Założycielka Fundacji – Omenaa Foundation, dziś w nowej roli – ambasadorki kampanii promującej smartfon ZTE Blade V7 Lite. Głównym celem kampanii, oprócz promocji Blade V7Lite, jest również dalsza, konsekwentna budowa wizerunku marki.

„ZTE podejmując decyzję o wyborze Omeny Mensah na ambasadorkę kampanii realizuje konsekwentnie strategię działań komunikacyjnych opierając się na filozofii pozycjonowania marki określanej jako: „Affordable Premium”. ZTE chce być marką wyznającą pewne wartości, bliskie naszym klientom – uważamy, że nie ma potrzeby przepłacania za piękne, dobrej jakości rzeczy. Takie podejście rynkowe korzystnie nas wyróżnia na tle innych wiodących konkurentów, gdyż ZTE dostarcza zaawansowane technologicznie produkty w przystępnych cenach. Nasze wartości są także spójne z codziennymi aktywnościami ambasadorki, która działa charytatywnie, buduje szkołę dla dzieci w Ghanie, podróżuje po świecie i widzi jakie są potrzeby innych. Stąd wybór Omeny do takiej kampanii był dla nas oczywisty” – powiedział Jacek Koba – dyrektor sprzedaży i marketingu ZTE POLAND.

Kampania prowadzona będzie przy wykorzystaniu mediów szeroko zasięgowych z uwzględnieniem nośników outdoorowych oraz działań na platformie digital i social media. Główne wideo kampanii można będzie obejrzeć już wkrótce między innymi na kanale YouTube ZTE Poland.

Smartfon V7 Lite mając cechy telefonu premium posiada: czytnik linii papilarnych z funkcją przypisania dowolnej aplikacji do konkretnego palca, elegancką, metalową obudowę zaprojektowaną w studio w Monachium a także przednią lampę ledową dzięki której można zrobić idealne selfie w każdych warunkach pogodowych. Dostępny w sieci Plus i Euro RTV AGD w cenie detalicznej 699zł.

Więcej na stronach:
www.facebook.pl/ztepoland
www.instagram.com/zte_poland/
www.youtube.com/user/ZTEPOLAND
www.twitter.com/ZTEPoland

Share this post:
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

Inne realizacje