ŻORA KOROLYOV z COMMFORT

2017-01-09

ŻORA KOROLYOV z Agencją PR – COMMFORT

Wraz z początkiem stycznia 2017 roku Żora Korolyov rozpoczął współpracę z Agencją PR – COMMFORT. Katarzyna Szulim, właściciel COMMFORT i jednocześnie agent Gwiazd, będzie reprezentowała Żorę przed sponsorami, agencjami eventowymi a także przed mediami. W poprzednich latach Katarzyna Szulim reprezentowała Ewę Szabatin, Monikę Lewczuk, Różenę Opalińską oraz Marię Victorię Wałęsę.

ŻORA KOROLYOV z Agencją PR – Commfort Group

Żora Korolyov jest znanym i utytułowanym Tancerzem stylów latynoamerykańskich oraz standardowych.

Uczestnik kilku edycji „Tańca z Gwiazdami” emitowanych w TVN. Od 2016 roku związany z „Tańcem z Gwiazdami. Dancing with the Stars” w Polsacie. Jest półfinalistą mistrzostw świata, finalistą Mistrzostw Europy Środkowej oraz dwukrotnym finalistą Mistrzostw Unii Europejskiej. Stale od lat prowadzi zajęcia, warsztaty taneczne oraz występuje publicznie. Żorę można było oglądać również na ekranie w takich produkcjach jak „Ojciec Mateusz”, „Niania”, „Kochaj i Tańcz”, „Egzamin z życia” czy „Tylko miłość”. Na deskach Teatru „Rampa” wystąpił w sztuce „Tango Piazzolla”.

Żora Korolyov jest magistrem zarządzania i marketingu Warszawskiej Wyższej Szkoły Zarządzania. Ukończył również Narodowy Uniwersytet Wychowania Fizycznego i Sportu na Ukrainie na wydziale „choreografii i tańca”. Poza tańcem Jego pasją jest piłka nożna dlatego postanowił zostać licencjonowanym menedżerem FIFA. Posiada licencję agenta piłkarskiego i jest częstym komentatorem wydarzeń sportowych.

Więcej na: http://www.zorakorolyov.com/ oraz na stronie Commfort